ZAPROSZENIE NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ

Jeżeli często stajecie przed dylematem „co podarować bliskiej osobie?” lub właśnie zbliża się okazja, by obdarować kogoś - to świetnie trafiliście!

Prezent w postaci sesji fotograficznej jest oryginalnym pomysłem, nadającym się na niezliczoną ilość okazji. Będzie cieszył przez wiele lat po jego otrzymaniu.

Do każdej zamówionej sesji otrzymacie zaproszenie zapakowane w eleganckie czarne pudełko przewiązane wstążką.

Sesję będzie można zrealizować w dowolnie wybranym terminie w ciągu czterech miesięcy.


_dsc0347png


TRADYCYJNY ALBUM

Tradycyjny album to taki jaki miałeś w pakiecie. Możesz zamówić dodatkowy. 


 


 

OBRAZ
Kto już był u mnie na sesji ma możliwość przygotowania obrazu. Odbitka/wydruk wykonany na wysokiej jakości profesjonalnym papierze fotograficznym,
podklejona na pinkę lub płytę pcv - w zależności od formatu.
Odbitki/wydruki od formatu 30x100 w górę są zalaminowane dzięki czemu nie dają refleksów, łatwo utrzymać w czystosci i są zabezpieczone przed uszkodzeniem. Zdjęcie w pięknej aluminiowej ramie w trzech kolorach do wyboru:
-srebrym,
-białym,
-czarnym.
FOTOALBUM

FotoALBUM to ekskluzywna forma prezentacji zdjęć. Album taki różni się od tradycyjnego techniką wykonania. Zdjęcia nie są wklejane a drukowane na sztywne karty. Do fotoalbumu zamówic możecie pudełko o takim samym wzorze :)
Linia fotoalbumów Studio Eko to: ponad 70 faktur i kolorów ekoskór - wzornik u mnie do wglądu. Oprawiane z gąbką, dająca wrażenie miękkości, jasne przekładki lub czarne na życzenie, grube na 1,1 mm strony, zaokrąglone naroża, rozbiegówki na życzenie. Maks 35 rozkładówek, czas realizacji 14 dni roboczych. Na papierze Fuji DPII Lustre lub Silk. Wielkości od 20x20cm do 30x45cm.

_dsc4174_1png

 

_dsc5893-2png