Fotografia stała się moją obsesją, pasją, którą niespodziewanie odkryłam. Z ogromną przyjemnością zanurzam się w coraz to nowe jej obszary. Tu znajduję ujście dla mojej kreatywności, dla mojego zamiłowania do detalu, koloru. Jest dla mnie niczym pisanie pamiętnika.   Nieustająco doskonalę swój warsztat biorąc udział w najróżniejszych szkoleniach i warsztatach.  Uwielbiam spontaniczne zdjęcia streetowe. Polowanie na ten jeden jedyny kadr to dla mnie fascynujące wyzwanie.   Kiedy nadchodzi czas niepogody lubię zaglądać  w świat makrofotografii.  Komercyjnie wykonuje głównie sesje dziecięce i ciążowe, rodzinne, sensualne.
W roku 2016 i  2018 otrzymałam wyróżnienie w konkursie Fotoerotica organizowanym przez magazyn Playboy.

Jestem fotografem dziecięcym, akredytowanym  przez Akademię Fotografii Dziecięcej.

" Karina za pomocą obrazów, które tworzy przekazuje ogromną ilość emocji, będąc świadomą, że nic nie usprawiedliwia ich braku w kadrach gdyż stanowią sens fotografii. Urok codzienności jest niesamowity, trzeba tylko umieć go dostrzec i w odpowiedni sposób „zapamiętać” aparatem. Karina pokazuje, że potrafi to zrobić w sposób zupełnie wyjątkowy, charakterystyczny dlatego polecamy ją wszystkim tym, którzy oczekują obrazów pozytywnych, radosnych, którzy w ten sposób widzą świat i tak właśnie chcieliby zapisać prawdę o sobie."

Zespól Akademii Fotografii Dziecięcej

W maju 2018 roku spełniło się moje marzenie.  Spotkałam  człowieka legendę, długoletniego współpracownika National Geographic, którego zdjęcia wpłynęły na rozwój niejednego fotografa w Polsce (jeśli nie na świecie).
Mistrz - Tomasz Tomaszewski, dla mnie najważniejsza na mojej drodze fotograficznej postać.  Pod jego okiem zdobywałam wiedzę.

Na co dzień żyję w otoczeniu 4 facetów - trzech mniejszych i jednego większego.

Kocham moją pracę!

Jeśli chcesz  abym sfotografowała Ciebie, Was, Twoje Dziecko, Waszych przyjaciół - napisz zadzwoń.

Moje studio znajduje się k/Piaseczna.

Karina Iwanek

fotografia@karinaiwanek.pl

662 281 926