CO PO SESJI ?????

 

Po sesji w ciągu kilku dni wyślę Ci trzy ujęcia dla zaspokojenia pierwszej ciekawości ;-). W ciągu trzech kolejnych tygodni dokonam selekcji zdjęć. Wybiorę moim zdaniem najlepsze ujęcia i dokonam obróbki cyfrowej. Gotowe zdjęcia wrzucę do chmury i prześlę Ci do tego folderu link. Będziesz mógł komentować , wyrazić swoje zdanie. Jeśli coś nie będzie się podobać mina itd. Wybieramy do skutku. Jeśli będziesz niezadowolony (co jeszcze mi się nie zdarzyło ;-)) umówimy się ponownie na sesję w ramach tej samej bezpłatnie.


ZDJĘCIA NIEWYDRUKOWANE NIE MAJĄ ŻADNEJ WARTOŚCI!!! Takie jest moje zdanie. To ukoronowanie mojej pracy. Profesjonalny fotograficzny papier, profil kolorystyczny mojego ekranu zgrany z profilem laboratorium. Wszystkie te niuanse składaja się na jakość zdjęcia. Sam sobie takiego zdjęcia w przypadkowym laboratorium nie wydrukujesz.


Dlatego każdy, kto trafia do mnie na sesję otrzymuje w cenie album. W pakiecie znajduje się 16 wyselekcjonowanych poddanych obróbce cyfrowej zdjęć wklejonych do albumu. Usb z zapisem zdjęć niskiej i wysokiej rozdzielczości. Album jest wykonany ręcznie przez zaprzyjaźnioną artystkę dostępny w różnych wzorach i kolorach. W środku znajdują się czarne sztywne karty. Na każdej stronie wklejam jedno zdjęcie. Gotowy album pakuję do eleganckiego pudełka i wysyłam kurierem na podany przez Ciebie adres.