POSZUKIWANI DO PROJEKTU FOTOGRAFICZNEGO

Jesteście parą i oboje (obie, obaj) jesteście po 70-tce?
Poszukuję par, które staną przed moim obiektywem w intymnej sesji we dwoje.
Wymagana zgoda na publikację. Zdjęcia trafią na wystawę i do publikacji.
Kontakt:
fotografia@karinaiwanek.pl
662 281 926
Studio znajduje się koło Piaseczna, ale jestem w stanie przywieść/odwieść  Was na miejsce sesji.
Jeśli jesteście z innego miasta - przyjadę do Was!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przejedź kursorem niżej.


O PROJEKCIE


Z wielką radością i podekscytowaniem ogłaszam rozpoczęcie wyjątkowego projektu fotograficznego pod tytułem

 "SREBRNI KOCHANKOWIE", 

który ma na celu pokazanie miłości, bliskości i sensualności par dojrzałych. 


W obliczu społecznego obrazu starości, często postrzeganego przez pryzmat utraty i rezygnacji, moim zamierzeniem jest odczarowanie tych stereotypów i pokazanie, że pragnienie bliskości, potrzeba dotyku i wyrazów miłości nie zna wiekowych ograniczeń.


Szukam par, które wspólnie przemierzyły długą drogę życia, przekraczając próg 70-tego roku życia, gotowych podzielić się swoją historią i zgodzić się na udział w sesji fotograficznej, która ma na celu uchwycenie ich intymnej relacji i głębi uczuć. 

Nie szukam modeli – szukam prawdziwych ludzi z ich autentycznymi emocjami.


Zdjęcia będą odważne, ale w żadnym wypadku nie przekroczą granicy dobrego smaku i wulgaryzmu. Chcę, aby były one świadectwem Waszej miłości, bliskości, wzajemnego szacunku i głębi uczuć, jakie łączą Was każdego dnia. Sesje będą odbywać się w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, z pełnym szacunkiem dla granic i komfortu uczestników. 

Rozumiem i szanuję wszelkie obawy, związane z pokazywaniem ciała dojrzałego. Chcę Was zapewnić, że serce tego projektu bije w rytmie głębokiego przekonania, iż piękno jest pojęciem względnym. W moim projekcie, piękno tkwi nie w idealizowanych kształtach czy wiecznej młodości, ale w autentyczności, w bliskościach i przeżytych wspólnie momentach. Wasze ciała opowiadają historię życia, miłości, wytrwałości – każda zmarszczka, każdy ślad to dowód przebytej drogi. To jest piękno, które pragnę ukazać. Piękno jest historią, emocją, przeżyciem – i właśnie to chcę uchwycić.


By lepiej zilustrować styl, w jakim będą utrzymane fotografie, poniżej znajdziecie przykłady moich wcześniejszych prac. Chociaż przedstawiają one osoby młodsze, moim celem jest pokazanie, że miłość i intymność są uniwersalne, niezależnie od wieku.


Jeśli czujecie, że Wasza historia idealnie wpisuje się w ideę mojego projektu i chcielibyście się nią podzielić, serdecznie zapraszam do kontaktu. Niech Wasza miłość stanie się inspiracją dla innych, pokazując, że prawdziwe uczucie nie zna granic wieku.

Czekam na Wasze historie i jestem gotowa zapisać je w formie niezapomnianych obrazów. Razem możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i zmienić sposób, w jaki społeczeństwo postrzega miłość i związki w późniejszym życiu.


Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji możemy się również spotkać abyście mogli mnie lepiej poznać. Zawsze możecie zrezygnować , odmówić.
Do zobaczenia Karina