Sensualnie WE DWOJE

„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna”- Oscar Wilde

Przyjechali do mnie z Zakopanego. Znają się od 23 lat. Na przełamanie lodów Sebastian wyjął prawdziwego góralskiego oscypka i naleweczkę.  To miał być prezent urodzinowy dla Asi - sesja kobieca, ale powstały dwie. Kolejny raz, kiedy sesja kobieca naturalnie przechodzi w sesję „we dwoje”.
        Pozowanie jest trudne, ale od tego jestem ja aby Wami pokierować, dać wskazówki nie tłumiąc Waszej spontaniczności. Szukam naturalnych reakcji i emocji.
 Joanna i Sebastian bardzo swobodnie zagrali przede mną swój miłosny spektakl. Fotografując ich balansowałam na granicy, którą z jednej strony wyznaczała ich delikatność i czułość, a z drugiej pulsujący erotyzm. Mam nadzieję, że udało się zatrzymać w kadrze sensualną tajemnicę..... Wierzę, że po latach z sentymentem będą oglądać  album zagłębiając się w swoją miłosną opowieść...To jedynie pierwszy akt tego „spektaklu” - nie wszystkie zdjęcia tu mogłam umieścić.  Dziękuję Asiu i Sebastianie za zaufanie i za możliwość podzielenia się choć kilkoma kadrami ze światem.

_DSC5903jpg
_DSC6251-Edit-Editjpg_DSC6118-Edit-Edit-Editjpg_DSC6375jpg_DSC6859jpg_DSC6505jpg