Jestem KOBIETĄ

Ostatnio czytając książkę YEStem Kobietą, Katarzyny Pawlikowskiej dużo myślałam o tym co napisała. Wspaniale jest być kobietą, cieszyć się sobą i akceptować siebie, niczego na siłę nie zmieniając. Zapragnęłam wrócić do sesji , którą wykonałam 3 lata temu. Tak bardzo wpisuje się w to o czym pisze autorka.

 Agnieszka nie wstydzi się swojego wieku - może właśnie dlatego jak pisze Kasia, że jest kobietą spełnioną, szczęśliwą. Jest artystką.  Razem ze swoim mężczyzną prowadzi galerię (Galeria Tradycja). Z gliny potrafi wyczarować cuda.


 A książkę „YEStem kobietą!” gorąco polecam ;-) i wcale nie dlatego ,że Kasia też była u mnie na bardzo kobiecej sesji ;-) To książka mądra, zabawna i ważna, to pochwała kobiecości w czystej postaci, afirmacja wszystkich jej aspektów. 


Kobieta dojrzała w moim obiektywie. Jej pasja, wdzięk. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Agnieszką w roli głównej.

1jpg

2jpg


3jpg


5jpg


6jpg


7jpg

8jpg9jpg


10jpg


11jpg


12jpg

"Trzy lata temu Ci zaufałam- przeżyłam wspaniałą babską przygodę a efekty Twojej twórczości dodały mi Mocy i wiary w siebie! Dziś dalej w pogoni życia pięknie się zatrzymałam, bo mimo pasji i spełnienia każda z nas powinna pokochać swoje „odbicie” a Ty w pięknym stylu do tego się przyczyniasz!
Mam nadzieję dalej oglądać się w Twoim obiektywie nie przejmując się upływem moich lat a zachwycając się Twoimi poszukiwaniami twórczymi..."

Agnieszka (Tradycja)