Fotografia stała się moją obsesją, pasją, którą niespodziewanie odkryłam. Z ogromną przyjemnością zanurzam się w coraz to nowe jej obszary. Tu znajduję ujście dla mojej kreatywności, dla mojego zamiłowania do detalu, koloru. Jest dla mnie niczym pisanie pamiętnika. 

    Nieustająco doskonalę swój warsztat biorąc udział w najróżniejszych szkoleniach. Największym autorytetem dla mnie w dziedzinie fotografii  jest Tomasz Tomaszewski.  Zgłębiając tajemnicę fotografii u boku mojego Mistrza  w Akademii Fotografii Tomasza Tomaszewskiego spełniam jedno z moich zawodowych marzeń.  Najbardziej lubię fotografię reportażową. Uwielbiam spontaniczne zdjęcia streetowe. Polowanie na ten jeden jedyny kadr to dla mnie fascynujące wyzwanie.  Kiedy nadchodzi czas niepogody lubię zaglądać  w świat makrofotografii.  Komercyjnie wykonuje głównie sesje dziecięce i ciążowe, rodzinne, sensualne.

 

W roku 2016 otrzymałam wyróżnienie w konkursie Fotoerotica organizowanym przez magazyn Playboy. 

Jestem fotografem dziecięcym, akredytowanym  przez Akademię Fotografii Dziecięcej.

" Karina za pomocą obrazów, które tworzy przekazuje ogromną ilość emocji, będąc świadomą, że nic nie usprawiedliwia ich braku w kadrach gdyż stanowią sens fotografii. Urok codzienności jest niesamowity, trzeba tylko umieć go dostrzec i w odpowiedni sposób „zapamiętać” aparatem. Karina pokazuje, że potrafi to zrobić w sposób zupełnie wyjątkowy, charakterystyczny dlatego polecamy ją wszystkim tym, którzy oczekują obrazów pozytywnych, radosnych, którzy w ten sposób widzą świat i tak właśnie chcieliby zapisać prawdę o sobie."

Zespól Akademii Fotografii DziecięcejLubię prostotę przekazu. Na moich zdjęciach sesyjnych nie ma gadżetów i cukierkowej stylizacji.

Na co dzień żyję w otoczeniu 4 facetów - trzech mniejszych i jednego większego.

Kocham moją pracę!
Jeśli chcecie abym sfotografowała Ciebie, Was, Twoje Dziecko, Waszych przyjaciół - napisz zadzwoń.

Moje studio znajduje się k/Piaseczna.

Karina Iwanek

fotografia@karinaiwanek.pl


662 281 926

 

Działalność gospodarcza zarejestrowana pod nazwą

LAMASSU MICHAŁ IWANEK