PREZENT NA ZAWSZE, NIE NA CHWILĘ

CHOINKA!!!

Nadaje niepowtarzalny, świąteczny klimat. Trudno sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez niej. W każdym domu jest inna. Mieniące się światełka i ozdoby przynoszą ciepło i radość.
Dlatego w tym roku chciałam zaproponować Wam wykonanie zdjęć z Waszą choinką w tle.


Dom to miejsce szczególne, jesteście w nim swobodni i prawdziwi, to Wasza przestrzeń, znacie ją. Czujecie się komfortowo. Przekłada się to na bardziej naturalną fotografię.

 Jestem dyskretnym i przyjaznym obserwatorem, nie ingeruję w wydarzenia, nie proszę "zatrzymaj się", spójrz na mnie",  co wywołałoby sztuczność w reakcjach fotografowanych ludzi. Staram się zatrzymać w kadrze  prawdziwe relacje pomiędzy Wami.


KIEDY?

Kiedy już opadnie świąteczny szał  ;-) Przecież nie rozbieracie choinki zaraz po świętach... 
Termin do uzgodnienia w dniach 27.12 - 15.01        (Warszawa i okolice)                                

Finalnie otrzymujecie 20 fotografii poddanych autorskiej obróbce,  Efektem sesji będzie indywidualnie opracowany przeze mnie foto-album 20x20
cena promocyjna 700zł

ilość miejsc ograniczona!

Podarowanie sobie rodzinnej sesji jest nieco większym wydatkiem, ale z całą mocą przekonuję Cię, że warto. Zdjęcia wykonane przeze mnie przetrwają lata i będą prawdziwą rodzinną perełką.

Taką sesję możecie podarować sobie lub swoim bliskim. Otrzymujecie wtedy voucher - zaproszenie na sesje - w eleganckim świątecznym opakowaniu.

Zadzwoń ,napisz - jeśli jesteś zainteresowany

662 281 926

fotografia@karinaiwane.pl